Ahoj volám sa Juraj Šikula som tréner už viac ako 7 rokov s trénovaním ľudí som začal už popri štúdiu na vysokej škole FTVŠ  Komenského, ktorá mi dala skvelý základ pre prácu osobného trénera, avšak vedel som, že ak nechcem byť, ako väčšina trénerov musím s vzdelávaním pokračovať.Pravidelne navštevujem školenia týkajúce sa pohybu, fitness, výživy a fyzioterapie.

V minulosti som sa venoval hádzanej, ktorú som neskôr zanechal čiastočne aj kvôli zraneniam a bolestiam spôsobeným jednostranným zaťažením. Na strednej škole som prišiel do kontaktu s  bojovým umením Wing Tsun, ktoré robím dodnes ako tréner, oslovilo ma pretože je efektívne logické a pre ľudské telo prirodzené.

Cvičenie v posilňovni je súčasťou môjho života už asi od 12 rokov, začiatky boli ťažké a čím viac som  sa vzdelával v oblasti fitness tým viac som zisťoval, koľko som toho robil zle.Preto odporúčam, aby ste sa vždy zverili do rúk odborníka ak začínate s niečím novým.

Medzi moje ďalšie záľuby patrí: čítanie, cestovanie, turistika, šport skoro všetky druhy, bojové umenia.

V spodnej časti stránky si môžete pozrieť moje doterajšie vzdelanie.

„Nikto sa nerodí ako bojovník, rovnako tak, ako sa nikto nerodí ako priemerný človek. Sme to my sami, kto z nás urobí jedno alebo druhé“ – Carlos Casteneda

Ukončené magisterské štúdium odbor Šport a zdravie