Regenerácia je veľmi dôležitým prvkom samotného tréningového procesu, preto sa jej venujem a ponúkam ju aj svojím klientom. Mam kvalifikáciu pre klasickú, športovú a relaxačnú uvoľňujúcu masáž.

Certifikát  som získal počas  štúdia na vysokej v masérskej škole UNIMAS v roku 2013 pod vedením bývalého lekára československej volejbalovej reprezentácie mužov a družstiev Slávie Bratislava UK MUDr. Jána Jánošdeáka.

Príjdite sa zrelaxovať k nám do Tréningovej akadémie Miletička alebo prípade že na to máte priestor viem prísť až k vám so svojim masérskym lehátkom.

Cenník- Treningová akademia Miletička

30 min -20 eur

60 min -30 eur

90 min -40 eur

Cenník- u vás doma zľava na prvú masaž 10 eur

30 min- 30 eur

60 min- 45 eur

90 min- 60 eur

Objednávky na email, telefonicky v sekcii kontakt alebo cez rezervačný systém.

Čo je to kinesio taping a tejpovacia páska?

Kinesio taping využíva farebnú lepiacu pásku na liečbu, ktorá je založená na telu vlastných reparačných procesoch. Páska sa prilepí na určitú časť tela, je vode odolná a nositeľná niekoľko dní. Je elastická a absolútne neobmedzuje rozsah pohybu. Páska má podobné vlastnosti ako ľudská koža, dobre na nej prilieha a pôsobí. Žiadnym spôsobom neobmedzuje rozsah pohybu. Neobsahuje dokonca žiadnu liečivú zložku, ale čisto iba lekárske akrylátové lepidlo.

Tejpovacia páska má schopnosť napríklad zmierniť napätie v oblasti šije alebo krížov, opuch pri vytknutom členku, korigovať stabilitu v kolene či napomôcť pri liečení tenisového lakťa. Používa sa tiež ako prevencia.

  • predísť úrazu
  • zlepšiť svoj športový výkon
  • podporiť regeneráciu svalov
  • zmierniť bolesti a opuchy

Cena – 10 eur